česky česky | polski polski

Chata ve Vlčicích "POD HORAMA"

Rekreační domek ve Vlčicích je stylově zařízený. Skládá se z přízemí a podkroví. Stojí na velkém oploceném a zatravněném pozemku. K domku se přijíždí přes bránu po zpevněné příjezdové cestě, která vede až k objektu. Do domku se vchází přes otevřenou verandu.

Chata Vlčice - pohled do kuchyně Chata Vlčice - společenská místnost Chata Vlčice - společenská místnost Chata Vlčice - veranda

V přízemí se nachází chodba (botník a věšáková stěna), odkud se vchází do velkého obývacího pokoje (rohová sedací souprava, stůl, obývací stěna, jídelní stůl, 6x židle, LCD televize, DVD, krbová kamna, přímotop) a z něj dále do kuchyně. Přes kuchyň se dále prochází na sociální zařízení. V podkroví je malá chodba, ze které je přístupná ložnice A (lůžka, vestavěné skříně) a ložnice B (lůžka, noční stolek). Na verandě je možnost posezení (dřevěný nábytek).

Kolem objektu je velký a pěkně upravený pozemek, na kterém se nacházejí ovocné stromy, dětské pískoviště a altánek s možností posezení u zahradního krbu (dřevěný nábytek). Od objektu je krásný výhled na okolí.

Stravování: vlastní vybavená kuchyně - linka, dřez, lednice, plynový sporák s el. troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice
Sociální zařízení: WC, vana, umyvadlo, zrcadlo, přímotop
El. energie se hradí na místě dle skutečné spotřeby
Parkování: 4 parkovací místa u objektu
Způsob vytápění: krbová kamna (dřevo je zahrnuto v ceně), el. přímotop
Další: Úschovna kol, lyží a sportovních potřeb; Pes - po domluvě. Připojení internet - WIFI. Kruhový bazén průměr 3,60m, 2 lehátka.
Ložnice:

  • ložnice A - 1 x dvoulůžko, 3 x jednolůžko  (5 osob)
  • ložnice B - 1 x dvoulůžko, 1 x jednolůžko  (3 osoby)

Dle domluvy možnost dvou míst formou přistýlek. Povlečení je v ceně pobytu.

Fotogalerie

Chata Vlčice - pohled zvenkuChata VlčiceChata Vlčice - společenská místnost
Chata Vlčice - pohled do kuchyně
ložnice 3 lůžkový pokoj
ložnice 5 lůžkový pokojložnice 5 lůžkový pokoj

Máte vybráno?

Vybrali jste si vhodný termín ubytování v chatě Vlčice, Vojtovice nebo chatce "Provance"? Pak nás neváhejte kontaktovat! Využijte možnosti na stránce kontakt nebo si chatu zarezervujte online pomocí speciálního formuláře.